XTrafik Nedir? XTrafikten Nasıl Para Kazanılır?

XTrafik ne demektir? XTrafik kazancı; XDükkan kiralayanların, sıfır risk ile üye kaydetme sıkıntısı olmadan, sistematik olarak para kazanmayı sağladığı güzel bir kazanç yönüdür.

ProjeX Networküne üye kaydı yapmasanız bile veya kiraladığınız dükkandan hiç satış gerçekleştirmeseniz bile size gelir sağlayacak olan reklam kazancıdır.

Webde, dünyadaki reklam yayınını sağlayan binlerce site vardır. XNetwork, ülke dışında bulunan bu reklam siteleri ile, banner reklam sütunlarını çok düşük fiyata kiralamak için özel anlaşmalar imzalamıştır. XNetwork, imzaladığı anlaşmalar ile trafik paketlerinin satılmasından oluşan kazancı dükkan kiralayanlara satış ortaklığı geliri olarak yansıtacak pasif kazanç imkânı yaratmıştır. XDükkan kiralayanlar ayrıca; bu anlaşmalı reklam sitelerinden düşük fiyata kiralanan reklam sütunlarının aylık reklam kazancına da ortaklık yapma hakkına sahip.

Örnekte görülen resimde kırmızı renkteki bölümler, bir websitesinde yer alan farklı ebatlardaki banner reklam yerleridir.

ProjeX’in ülke dışındaki reklam sitelerinde satışa çıkardığı bu banner bölümlerini ve trafik paketleri kazancından elde edilen gelir, XTrafik gelirini sağlamaktadır.Yani ne kadar çok XTrafik, o kadar çok kazanç! Aşağıdaki resimde yatırdığımız para oranında silver ve gold üyeler için % olarak kazanç gösterilmiştir. Reklam paketleri ise 4, 6, 8, 10, 12 aylık sürelerden oluşuyor. Gold üyelerin kazancı biraz daha yüksek tabiki. Xtrafik’ten para kazanabilmemiz için ProjeX üyesi olmamız ve XDükkan kiralayarak silver ya da gold üye olmamız gerek.Yani aylık 35 TL vererek hem sitemiz oluyor, hem de aşağıdaki oranlarda kazanç elde edebiliriz. Bana sorarsanız sistem çok güzel.

Son olarak bazılarımızın aklına bu sistem faiz sistemi diye gelebilir. Arkadaşlar şundan emin olun, bu işte bir ticaret sözkonusu nasıl mı? Mesela benim sitemdeki reklam alanlarını Bannerswin sitesine 1000 TL ye verdim. Bana reklam vermek isteyenlere diyorum ki, gidin bannerswin sitesi ile görüşün diyorum. Bannerswin sitesi ise üzerine karını koyup reklam alanını satıyor. Aradaki farkın bir kısmını ortaklara bir kısmını ise kendi alıyor.

Aylık 35 TL ye XDükkanınızı kiralayın, XTrafik kazancından mahrum kalmayın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
XTrafik Nedir? XTrafikten Nasıl Para Kazanılır? , 10.0 out of 10 based on 1 rating

61 okuma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge